Духовне торжество в скиту Свято-Покровського жіночого монастиря м. Кривого Рогу

11 червня, в свято ікони Божої Матері, іменованої «Споручниця грішних», архієпископ Криворізький і Нікопольський Єфрем відвідав скит Свято-Покровського жіночого монастиря міста Кривого Рогу, який знаходиться в с.Червона Балка Криворізького району. Причиною архіпастирського візиту послужило престольне свято храму на честь ікони Божої Матері «Споручниця грішних», що діє при скиті.

Святкову Божественну Літургію архієпископу Єфрему співслужили намісник Свято-Володимирського чоловічого монастиря архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, клірики Свято-Покровського жіночого монастиря протоієрей Михаїл Беденко та ієрей Георгій Богомол, настоятель храму Різдва Христового протоієрей Валерій Лук’янов, настоятель храму ікони Божої Матері «Живоносне Джерело» ієрей Андрій Рудницький, а також благочинний Царичанського району Дніпродзержинської єпархії протоієрей Сергій Пигарєв.

У числі тих, хто молився за богослужінням, були настоятелька Свято-Покровського жіночого монастиря м. Кривого Рогу ігуменя Анастасія (Алфімова), настоятелька Свято-Покровсько-Михайлівського жіночого монастиря м. Дніпродзержинська ігуменя Іуліанія (Загорулько), сестри жіночої обителі та жителі села.

По завершенні богослужіння був звершений хресний хід, після якого архієпископ Єфрем привітав присутніх зі святом Божої Матері, відзначивши наступне:

Рівно 6 років тому відбулося освячення храму на честь ікони Божої Матері «Споручниця грішних» при скиту нашої жіночої обителі. З тих пір цей храм є духовним прихистком для сестер, що трудяться у допоміжному господарстві скиту, обробляючи городи і вирощуючи худобу й домашню птицю.

У своєму слові настоятелька Свято-Покровського жіночого монастиря ігуменя Анастасія подякувала священноархімандриту монастиря за архіпастирський візит і духовне піклування про насельниць обителі.

Коментарі закриті.