Духовне торжество в криворізькому храмі рівноапостольних царя Костянтина і цариці Єлени

В свято святих рівноапостольних царя Костянтина (337) і матері його цариці Єлени (327) архієпископ Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив святкову Божественну Літургію в храмі рівноапостольних Костянтина і Єлени міста Кривого Рогу, що в районі Трампарку.

На паперті храму з яскравими повітряними кульками та посмішками на обличчях зустрічали свого архіпастиря вихованці недільної школи, які у віршах прославили небесних покровителів свого храму.

На запрошення настоятеля храму протоієрея Георгія Леміша на духовне торжество прибули настоятелі криворізьких храмів: Свято- Богоявленського – протоієрей Ярослав Бандрівський, ікони Божої Матері «Віднайдення загиблих» – протоієрей Анатолій Бондар, пророка Іллі – ієрей Сергій Коваленко, благовірних князів Бориса і Гліба – ієрей Антоній Сухаревський, преподобних Антонія і Феодосія Києво-Печерських – ієрей Роман Борак, а також настоятель Свято-Покровського храму с. Веселе Криворізького району протоієрей Олег Собченко та настоятель храму рівноапостольної Марії Магдалини с. Чапаєвка Широківського району протоієрей Олександр Шовковий.

Допомагали служити Божественну Літургію клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору диякон Максим Онищенко і вихованець Київської Духовної Семінарії священнодиякон Митрофан (Божко).

Після запричастного з повчальним словом на тему свята виступив настоятель храму преподобних Антонія і Феодосія Києво-Печерських ієрей Роман Борак.

Престольне свято завершилося святковим молебнем, після якого владика Єфрем нагадав усім присутнім про причини прославлення святих рівноапостольних великих царя Костянтина і цариці Єлени, а також привітав численних іменинників і іменинниць з Днем Ангела та причастям святих Христових Таїн.

Настоятель храму сердечно подякував архієпископу Єфрему за архіпастирський візит, відзначивши, що приїзд архіпастиря завжди є духовною радістю для парафіян, молитовною підтримкою для настоятеля і хорошим стимулом для подальших успішних праць в церковній огорожі.

Коментарі закриті.